Apple

New Yorgi 36 000 politseinikku saavad uued iPhone’id

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

New Yorgi politsei on hakanud ligi 36 000 politseiniku Lumia seadmeid välja vahetama, andes neile asemele iPhone 7 ja iPhone 7+ mudelid.

Algselt kasutusele võetud Lumia seadmed vahetatakse välja tõenäoliselt seetõttu, et Microsoft lõpetas Windows Phone 8.1 toetamise, mis töötas nende Lumia 830 ja 640 XL seadmetes.

Digital Trends kirjutab, et telefon on New Yorgi politsei seas oluline abivahend, kuna sageli jõuab info väljakutsest läbi äpi politseinikeni kiiremini, kui läbi raadioside. Näiteks näeb politseinik väljakutsele sõites sihtkoha aadressiga seotud ajalugu ning seda, kas seal on varem toime pandud kuritegusid. Telefoni abil on võimalik täita ka juhtumi protokolle ning leida lisainfot isikute kohta.

Politsei telefonivahetus toimub täiesti tasuta, kuna New Yorgi politseil on kehtiv leping operaatoriga AT&T ning uute seadmete soetamist loetakse lihtsalt riistvara uuendamiseks. 36 000 seadme välja jagamiseks kulub tõenäoliselt üksjagu aega, kuid iga päev saab uue telefoni kätte 600 politseinikku.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.