Apple

Nüüd saad alla laadida iOS 15 tavakasutajale mõeldud beetaversiooni

Rubriiki toetab

Apple on umbes kuu aega peale iOS 15 esmast tutvustamist välja toonud beetaversiooni, mis on mõeldud tavakasutajatele ning mida iga soovija katsetada saab.

Public Beta avalikustamisele eelneb tavaliselt periood, mille vältel on testiversioon saadaval ainult arendajatele. Kui operatsioonisüsteem on piisavalt töökindel, lastakse see välja ka tavakasutajatele.

Siiski tuleb ka Public Beta puhul kindlasti meeles pidada, et tegu on alles testimisjärgus operatsioonisüsteemi uuendusega ning erinevaid vigu ja mittetöötavaid funktsioone võib ette tulla. Seepärast tasuks enne prooviversiooni kasutusele võtmist riske arvesse võtta.

Kui aga oled otsustanud seda siiski teha, siis kõigepealt mine Apple’i beetaprogrammi kodulehele, kust saad vajaliku profiili alla laadida. Lehel saad sisse logida oma Apple’i konto andmetega ning alla laadida vajaliku profiili beetaversiooni jaoks. Kusjuures alla laadimiseks peab kasutama Safari  veebibrauserit.

Kui see tehtud, ilmub seadete alla eraldi menüüvalik, mille kaudu saad profiili telefoni installeerida. Peale seda teeb nutiseade taaskäivituse ning sealt edasi oledki valmis iOS 15 allalaadimiseks. See toimub nagu tavaliste uuenduste puhul ikka General -> Software Update menüüst.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.