Apple

Peagi võib turule jõuda kahte SIM-kaarti toetav odavam iPhone

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Apple’i analüütik Ming-Chi Kuo firmast KGI Securities spekuleerib, et firma pool sel aastal välja lastav 6,1-tollise LCD ekraaniga iPhone saab muuhulgas ka kahe SIM-kaardi toe ning maksab umbes 550 eurot.

6,1-tollist telefoni võib osta kahes erinevas versioonis, ühe ning kahe SIM-kaardi pesaga. Kuo spekulatsiooni kinnitab ka varasem Bloombergi raport, mis teatas, et Apple on töötamas kahe SIM-kaardi tehnoloogia kallal. Lisaks 6,1-tollisele LCD ekraaniga telefonile võib kahe SIM-kaardi toe saada ka uus potentsiaalne Apple’i lipulaev, 6,5-tollise OLED ekraaniga telefon.

Kahe SIM-kaardiga telefonid võivad tekitada Kuo sõnul Apple’i telefonidele ka veidi odavama hinnaklassi, uue iPhone’i hinnaks ennustatakse 550 kuni 650 eurot, kahe SIMiga variant on 100 eurot kallim.

Tänaseks on erinevad Apple’i analüütikud ennustanud kolme uue iPhone’i turuletulekut sel aastal. 5,8-tollise ekraaniga iPhone X uuendus, 6,1-tollise LCD ekraaniga iPhone ning 6,5-tollise OLED ekraaniga iPhone X Plus. Tegemist on siiski vaid spekulatsioonidega, Apple pole midagi kinnitanud ning seega võib kõik veel muutuda.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.