Apple

Põhjalik ülevaade: mille järgi Apple tegelikult oma nutikellade sihverplaadid valinud on?

Rubriiki toetab

Apple’i nutikella menüüst leiab suure hulga erinevaid sihverplaate, millega oma rannet kaunistada. Disainer Arun Venkatesan on kokku pannud põneva ülevaate nende sihverplaatide kujunemisest ja ajaloost.

Ülevaade on abiks neile, kes alles mõtlevad Apple’i nutikella soetamise peale, andes ette pildi, milliseid sihverplaate on tootjal kasutajatele pakkuda.

Venkatesan on sukeldunud põhjalikult kellamaailma ajalukku ning toob ülevaatlike visuaalsete näidete abil hästi välja, kust ja kuidas on Apple oma nutikellade disainimisel inspiratsiooni ammutanud.

Paljud kujundused on innustust saanud kuulsate kellatootjate klassikalistest mudelitest. Näiteks “California” sihverplaat on austusavaldus 1950. aastate Rolexitele ja Panerai kelladele. “Chronograph” disainis on aga malli võetud tuntud tootjate Omega, Rolexi ja Heueri mudelitelt.

Kokkuvõttes annab ülevaade Apple’ile positiivse hinnangu ja kiidab põhjalikkust, millega firma disainerid on erinevaid sihverplaate kelladele loonud. Tehnoloogiahiid on läinud süvitsi, et leida parim disain oma kelladele ning samal ajal avaldada austust kellamaailma tippmudelitele.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.