Apple

Rakendusesiseste ostude arv on aastaga kasvanud 40 protsenti

apps_pixelkult_pixabay.jpg

Rubriiki toetab

App Annie poolt koostatud uuringu kohaselt on nii iOS kui ka Androidi platvormi rakenduste sisesed ostud kasvanud võrreldes eelmise aasta esimese kvartaliga 40 protsendi võrra.

Allikas: App Annie

Mõlemal platvormil tehti käesoleva aasta esimeses kvartalis kokku oste pea 27 miljoni euro eest. Apple’i osakaal kogutulust jäi umbes 18 miljoni euro kanti, ülejäänud summa käisid välja Androidi kasutajad.

Kõige suurem tõus toimus iOS platvormil mängude, fotode ja video ning meelelahtuse kategoorias. Play poe suurimad kasusaajad olid mängud, sotsiaalsed ning meelelahutuse rakendused.

Allikas: App Annie

Mängudest laaditi enim alla Join Clash 3D, sellele järgnesid Among US! ja DOP 2: Delete One Part. Enim kulutati raha aga neis mängudes – Roblox, Genshin Impact ja Coin Master. Kõige aktiivsemad mängud kasutajate poolest olid aga Among US!, PUBG Mobile ja Candy Crush Saga.

Allikas: App Annie

Rakenduste osas laaditi enim alla TikToki, Facebooki ja Instagrami äppi. Kõige rohkem raiskasid kasutajad raha aga YouTube’i, TikToki ja Tinderi rakenduses. Enim aktiivseid kasutajaid oli aga Facebooki, WhatsAppi ja Facebook Messengeri rakenduses.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.