Apple

Raport: iOS 12 ei too palju uut, vaid keskendub stabiilsusele

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Apple’i tarkvarajuht Craig Federighi andis aasta alguses töötajatele teada, et iOS 12 keskendub seadmete stabiilsuse ja töökindluse parandamisele, hulgaliselt uusi funktsioone seadmetesse ei tule.

Tõenäoliselt tingituna iOS 11 suurest probleemidelaadungist – hädad akudega, Siriga, turvalisusega ning seadmete stabiilsusega, paistab Apple olevat võtnud vastu otsuse keskenduda esmalt iOS-i stabiilsusele ja kvaliteedile, enne uute funktsioonidega välja tulekut.

See aga ei tähenda, et iOS 12 ühtegi uut funktsiooni ei tooks, Bloomberg kirjutab, et 2018. aasta versioon iOS-ist sisaldab nii paremaid vanemliku kontrolli funktsioone, muudab FaceTime’i videokõnesid stabiilsemaks ning ühendab kolmandate osapoolte iOS-i ja MacOS-i rakendused ühele platvormile. 2019. aastal välja tulev iOS 13 peaks aga põhjalikult muutma koduekraani välimust ning tooma suuri uuendusi fotode, kaamera ning meilirakendusse.

Seda, mida Apple täpselt iOS 12 puhul plaanib, saab tõenäoliselt kindlamalt näha juunis, kui toimub Apple’i igaaastane WWDC arendajate konverents, mille järel annab Apple tavaliselt arendajatele ka ligipääsu uue iOS-i testversioonidele.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses