Apple

See rakendus lubab sul iPhone’is olevad fotod ära peita nii, et keegi ei saa arugi, et need peidus on

Tõenäoliselt on kõigil fotosid, mille sattumist sõprade, või veel enam, võõraste kätte, ei soovita. iPhone kahjuks fotode rakenduse kaitsmist PIN-koodi või muu vahendi abil ei luba. Õnneks on võimalik alla laadida äpp, mis fotod teiste silmade eest parooliga kaitseb ja teeb seda nii, et mitteteadjad ei saagi aru, et su fotod kusagil peidus on.

HiCalculator loob privaatse fotoalbumi, millele pääseb ligi vaid rakenduse esmakordsel avamisel loodud PIN-koodi abil. Peale koodi loomist küsib rakendus ligipääsu fotodele nii, et saad telefoni põhilises fotorakenduses olevad fotod privaatsesse albumisse liigutada. Kui see tehtud, mine iOS-i fotode rakendusse ning kustuta seal olevad fotod. Võid nad eemaldada ka Recently Deleted kaustast, kuhu algselt kustutatud fotod jõuavad.

Miks ma kalkulaatoriäpi alla pean laadima?

HiCalculator on nimepoolest ja väljanägemiselt kalkulaator. Tegelikult saab seda avades ka kalkulaatorina kasutada, aga kui sisestada numbriklaviatuuril õige PIN-kood ning vajutada protsendimärgile, avaneb salajane fotoalbum. Seega ei teagi sinu telefonis uurivad inimesed, et kalkulaatoriäpi taga peituvad salajased pildid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.