Apple

See vidin muudab su telefoni telekapuldiks

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Mäletate veel seda aega, kui nuputelefonisse oli sisse ehitatud infrapunasaatja? See aeg on möödas, kuid osad firmad tahavad seda trendi tagasi tuua.

Tänastes telefonides pole pea üheski säärast funktsionaalsust, teleka juhtimine käib pigem üle wifi. Aga kuna universaalpuldid on üldjuhul kallid ja telefon on diivanil olles niikuinii käes, saad nüüd osta endale iPhone’i või iPadi külge käiva infrapuna-saatja.

Saatjaga tuleb kaasa äpp, mis signaale saata oskab. Vali lihtsalt oma teleka, õhukonditsioneeri, maki või gaasikamina mudel ning saadki telefonist vajalikke signaale edastada.

Kui sinu mudelit eelseadistatud nimekirjades ei ole, saad olemasoleva puldiga oma telefoni külge käivale infrapunasilmale uusi signaale õpetada.

Hetkel ei saa seadet küll kasutada Apple’i nutikodu HomeKit süsteemis, seega ei saa siril käskida hommikuprogramm käima panna, mille järel lülitab ta sisse teleka, paneb vannivee jooksma ja aktiveerib kohvimasina, seda kõike infrapuna saatja abil, aga vähemalt saad nüüd oma iPadi telekapuldina kasutada.

Märksõnad: , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.