Apple

Selle rakendusega näed, millal iPhone’i piltide tegemiseks on kasutatud Deep Fusionit

Rubriiki toetab

Apple tutvustas selle aasta iPhone’i mudelitel uut kaameratehnoloogiat Deep Fusion, mille abil on võimalik teha veelgi paremaid pilte.

Deep Fusion funktsioon toimib kõigil 11 seeria mudelitel, kuid reaalselt saab seda kasutada telefonidel, mis on uuendatud iOS 13.2 versioonile.

See tehnoloogia aitab vähendada piltidel tekkivat müra ning parandab detailide kvaliteeti just hämarates siseoludest tehtud piltidel.

Apple on aga otsustanud seda infot, kas pildi tegemiseks on kasutatud Deep Fusion tehnoloogiat või mitte, varjata. Ehk et pildi info all seda ei kuvata ning muude seadete alt seda samuti ei näe.

Metapho fotorakendus tõi aga värskelt välja uuenduse, mis teeb selle info kasutajate jaoks nähtavaks. Nagu allolevalt kuvatõmmiselt näha, lisatakse rakenduses vastav info pildi juurde. Lisaks sellele kuvatakse ka teistes režiimides tehtud piltide info.

Foto: www.9to5mac.com

Kuigi Metapho on hetkel ainuke rakendus, mis antud funktsiooni kasutada võimaldab, ei pruugi seda mugavust kauaks jätkuda. Nimelt plaanib Apple tulevikus taolise info kasutamise võimaluse arendajate rakendustes samuti „kinni keerata“, nagu on välja toonud Halide rakenduse arendaja 9to5mac artikli vahendusel.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.