Spotify loodab, et peagi saab Siri abil ka nende rakendusest muusikat tellida

Rubriiki toetab

Spotify ja Apple on alustanud suhtlust, et tuua Spotify muusika esitamise võimalus Siri kasutajateni.

Kui kõik läheb plaanipäraselt, saavad Siri nutiassistendi kasutajad paluda sel esitada muusikat, albumeid, artiste ja esitusloendeid otse Spotify’st.

SiriKit on arendajatele mõeldud komplet tööriistu, mis võimaldab kolmanda osapoole rakenduse arendajal oma rakendus ühildada Siriga. Juunis toimunud Apple’i arendajate konverentsil WWDC2019 teatas Apple, et lubab nüüd Siril esitada muusikat, podcaste ja audioraamatuid ka kolmandate osapoolte rakendustest.

Nende kategooriate alla läheb ka Spotify. Seega, kui tulevikus Sirile öelda, et “Play some country on Spotify,” esitab Siri muusikat Spotify’st. Kui Spotify nime ei mainita, mängib Siri endiselt muusikat Apple Musicust.

Spotify ja Apple on olnud pikas vaidlustejadas. Kevadel süüdistas Spotify Apple’it, et see takistab Spotify’l oma platvormil olevate klientideni jõudmast ja ei luba arendada funktsioone, mis muudaksid Spotify Apple’i kasutajatele mugavamaks. Vaidlused viisid Euroopa Liidu konkurentsiameti ametliku uurimise alustamiseni Apple AppStore protsesside osas.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.