Apple

Suur samm: iTunes ja AirPlay tulevad Samsungi teleritesse

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis.
Tutvu tootevalikuga!

Samsungi 2018. ja 2019. aasta telerite omanikud saavad peagi ligipääsu oma iTunesi filmi- ja seriaalikataloogile, samuti hakkavad Samsungi telerid toetama AirPlay 2 standardit.

Tegu on esimese korraga, kui Apple on andnud kolmandale firmale ligipääsu oma iTunesi kataloogile, kui jätta kõrvale Windowsiga arvutid. Integratsioon peaks olema ka kasutajate jaoks ka üsna mugav, kuna iTunesis olevad saated ja filmid tulevad välja ka teleri kesksest otsingusüsteemist, seega saab vaadata olemasolevaid või osta osta uusi seriaale ja filme.

iTunesi kõrval jõuab Samsungi teleritesse ka AirPlay 2, mis võimaldab kasutajatel Apple’i seadmetest mugavalt Samsungi telerite ekraanile manada pilte, podcaste, muusikat või videoid.

Uuendus jõuab kevadest Samsungi 2019. aasta mudelirivi teleritesse, kuid pärast tarkvarauuendust ka 2018. aasta mudelitesse. Pole täpselt teada, mis mudelid iTunesi ja AirPlay’d toetama hakkavad, kuid pressimaterjalides kasutatud keel annab mõista, et seadmete hulk võib olla suur.

Samsung ja Apple on olnud aastaid tihedad konkurendid ning pidanud maha ka mitu suurt kohtulahingut, muutes uudise koostöö kohta mõnevõrra üllatavaks.

Märksõnad: ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.