Apple

Tahad iPhone’ist korraga kõik e-kirjad kustutada? Kasuta seda nippi

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Paljud Apple’i telefonide ja tahvlite omanikud kasutavad telefoniga vaikimisi kaasa tulnud e-kirjade rakendust. Kahjuks ei võimalda see korraga kõiki kirju postkastist kustutada, mis mõne jaoks võib olla väga suureks miinuseks. Rakendus laseb küll kustutada kirju ühekaupa, kuid kui neid on palju, võib nende eemaldamine olla väga tüütu.

Selleks, et kogu postkast ühe korraga tühjaks teha, toimi järgnevalt. Vali rakenduses see konto, mida soovid tühjendada ja ava paremalt ülevalt nurgast Edit valik. Nüüd ilmuvad kirjade ette kastid, kuhu saab linnukesi märkida – piisab kui teed selle ühe kirja ette. Edasi vajuta ekraani alla serva ilmunud Move valikut ja hoia näppu selle peal. Teise käega eemalda samal ajal varem kirja ette pandud linnuke (hoides samal ajal endiselt Move valikul näppu peal).

Kui nüüd vabastad kõik nupud, ilmub ekraanile täitsa uus vaade. Seal kuvatakse kirjade arvu ning nende all kaustu kuhu neid tõsta, nende hulgas ka prügikasti (Trash).  Kui soovid, saad valida sealt ka muid kaustu, kuhu märgitud kirjad tõsta.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.