Apple

Testitud: AirPodside abil saab hõlpsasti teisi pealt kuulata

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Selgub, et maailma ühtesid kõige populaarsemaid juhtmeta kõrvaklappe AirPodse saab soovi korral kasutada ka selleks, et kuulata pealt teises toas viibivaid inimesi.

AirPodsid pakuvad Live Listen funktsiooni, mille abil jõuab kõrvaklappidesse see heli, mille korjab üles telefoni mikrofon. Seega kui funktsioon aktiveerida, klapid kõrva panna ning telefon kuskile asetada, on võimalik kuulda, mida räägivad kolleegid või teised inimesed.

Heli levib umbes 15 meetri kaugusele ehk see on seotud sellega, kui kaugelt suudavad klapid telefoniga ühenduses olla. Geeniuse test näitas, et heli jõuab klappidesse probleemideta ka teisest toast, isegi siis, kui kahte tuba lahutab betoonsein.

Reaalsuses ilmselt aga just parima pealtkuulamisvahendiga tegu pole, kuna telefon on selgelt nähtav ning kui üritada seda kuskile peita, ei pruugi klappidest midagi kuulda.

Funktsioon tuli algselt välja iOS-i versiooniga 12 ning selle eesmärgiks on aidata kuulmispuudega inimesi.

Selleks, et funktsiooni aktiveerida, tuleb avada iPhone’i sätted, leida seal Control Center valik ja seejärel valik Hearing. Viimane tuleb kiirribale lisada.

Seejärel saab avada Control Centeri viibates näpuga ekraani alumisest servast üles ja valida sealt kõrva meenutava ikooni. Kui see tehtud, tuleb klapid ühendada ja Live Listen valik sisse lülitada.

Märksõnad: ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.