Apple

Tim Cook lubab, et Apple toob sel aastal avalikkuse ette uued teenused

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Apple’i tegevjuht Tim Cook ütles, et Apple plaanib sel aastal tulla välja täiesti uute teenustega.

Milliste teenustega, ta loomulikult ei öelnud, kuid lava on valmis Apple’i teleteenuse publiku ette toomiseks. Viimase naela dekoratsioonidesse lõi Las Vegases käimas olev tehnoloogiamess CES, kus mitmed tuntud telerite tootjad, sealhulgas Samsung, LG ja Sony, teatasid, et nende telerid saavad samuti Apple’i AirPlay 2 ja Homekit toe.

Nende funktsioonide kasutamine eeldab küll mõne Apple seadme, nagu iPhone või iPad, olemasolu, kuid ei sunni kasutajaid, kel juba niigi nutikas teler kodus, ostma selle külge nutikat Apple TV karbikest. See aga tähendab automaatselt, et juures on suur hulk võimalikke uusi vaatajaid.

Mille vaatajaid? Eelmise aasta juunis selgus, et Apple on kulutanud üle miljardi dollari originaalsisu tootmiseks. Osa allikaid spekuleerib, et sisu saab kättesaadavaks juba selle aasta märtsiks, teised allikad väidavad, et uued sarjad ja filmid, mille Apple on loonud, on tasuta neile, kes Apple’i seadmeid omavad.

Samas intervjuus mainis Tim Cook ka uute iPhone’ide madalat populaarsust. Tema sõnul on iPhone XR endiselt kõige populaarsem iPhone’i mudel.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses