Apple

Tulevase iPad Airi kohta ilmusid uued spekulatsioonid

Foto: Shutterstock.

Rubriiki toetab

Twitteris tegutsev lekitaja Komiya tegi uue postituse peagi ilmuva iPad Air 4 kohta, milles ta spekuleerib seadme hinna, spetsifikatsioonide ja avalikustamise kuupäeva üle. 

Kuigi uue iPad Airi avalikustamist eeldatakse käesoleva aasta lõpus, jõuab see Komiya lekituse järgi turule alles järgmise aasta märtsikuus. Väidetavalt on ka hinnalipikule kirjutatud suurem number — algab alates 649 dollarist, mis on ligi 150 dollarit rohkem kui kolmanda põlvkonna iPad Air.

Komiya spekulatsioonide kohaselt on Apple’i Lightning otsaga laadija asemel oodata ka USB-C-otsaga laadijat, mis teeks laadimise ja andmesideühenduse kiiremaks.

Lekitaja usub, et iPad Air 4 hakkab kasutama sama protsessorit mis iPhone 12 — A14 kiip. Tulevasel tahvelarvutil on Komiya teada ainult üks tagumine kaamera, neli stereokõlarit ja Liquid Retina ekraan.

Uue iPad Airi disain pidavat sarnanema iPad Proga — see tähendab tõenäoliselt, et kaotatakse ära kodunupp koos Touch ID sõrmejäljelugejaga ning asendatakse Face ID näotuvastusega. Lisaks arvab Komiya, et tahvelarvutil on 11-tolline ekraan, mis on ka iPad Pro üks suurustest.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.