Apple

Ümbrisetootjad juba teavad, milline uus iPhone 12 välja hakkab nägema

Uued iPhone 12 ümbrised. Kuvatõmmis: www.mujjo.com

Rubriiki toetab

Paljud ettevõtted, kes iPhone’i mudelitele ümbriseid toodavad, pakuvad oma kodulehtedel juba eeltellimiseks iPhone 12. põlvkonna mudelitele mõeldud ümbriseid.

Kuigi uute iPhone’ide avalikustamine peaks toimuma 13. oktoobri üritusel, on juba paari nädala jagu erinevad tootjad uute mudelite ümbriseid reklaaminud ning kasutajaid neid eeltellima kutsunud.

Näiteks üliõhukeste ümbriste tootja Mous ei jäta fantaasiale palju ruumi, aimamaks, milline uus 12. seeria põlvkond välja hakkab nägema. Kusjuures valik kinnitab ka asjaolu, et uus mudel tuleb kolmes erinevas suuruses – 5.4, 6.1 ja 6.7 tolliste ekraanidega.

Totallee ümbris annab selgelt mõista, milline uus iPhone 12 välja hakkab nägema. Kuvatõmmis: www.totalleecase.com

Ka teiste tootjate visualiseeringud annavad aimu, et uued mudelid tulevad kandilise välimusega nagu pikalt on spekuleeritud.

Totallee ja Mujjo ümbriste värvivalik vihjab aga sellele, et iPhone 12 võib tulla ka uue värvitooniga. Ka varasemalt on lekete põhjal vihjatud, et värsket mudelit saab soetada sinines toonis.

Kõik, kes soovivad esimesena uusi mudeleid näha, saavad otseülekandena Apple’i 13. oktoobri üritust vaadata. Eesti aja järgi toimub see 20:00.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.