Apple

Uue iOS-i versiooni saad oma telefoni juba tuleval nädalal

Apple avalikustas kolmapäevasel konverentsil lisaks uutele telefonidele ja kellamudelitele ka aja, millal nende operatsioonisüsteemide uuendused ametlikult avalikustatakse.

Senini on arendajatele ja julgematele kasutajatele võimaldatud proovida beetaversioone iOS-i, macOS-i, watchOS-i ja tvOS-i operatsioonisüsteemidest.

Millal saavad uuenduse telefonide, tahvlite, kellade ja Apple TV omanikud?

Apple’i telefonidele mõeldud iOS 12 saab ametlikult alla laadida alates esmaspäevast, 17. septembrist. Kõigil, kes aga kasutasid beetaversiooni, on võimalik lõplik versioon alla laadida juba praegu. Tegu on ametlikult küll Golden Master ehk beeta viimase tasemega, kuid üldjuhul on see identne ametliku lõppversiooniga.

Uue iOS versiooni saavad kasutusele võtta kõik iPhone 5s ning uuemate mudelite omanikud. Samuti on see saadaval iPadidele alates mini 2 mudelist ning iPodidele alates 6-st mudelist.

WatchOS, mille uus versioon kannab järgunumbrit 5, tuuakse ametlikult välja samal ajal nagu iOS 12 ehk seda on võimalik alla laadida alates 17. septembrist.

Samamoodi saab uuenduse ka tvOS, mis hakkab kandma versiooninumbrit 12. Ka selle ametlik versioon tehakse avalikuks 17. septembril.

Arvutite omanikud peavad veidi kauem ootama

Apple’i arvutiomanikud saavad macOS-i uue versiooni Mojave arvutisse laadida aga nädala võrra teistest hiljem, alates 24. septembrist.

Ka macOS-ile pakub Apple testimiseks beetaversiooni, mille katsetajad saavad samuti lõppversioonile üle nüüd viia.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.