Apple

Uued iPhone’i mudelid saavad parema leviulatuse

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Sügisel ilmavalgust nägevatel uutel iPhone’i mudelitel on oodata parandatud antennisüsteemi, tänu millele ennustatakse väiksemaid leviprobleeme ning oluliselt paremat levi sisetingimustes.

9to5mac vahendab tuntud Apple’i analüütiku Ming-Chi Kuo infot, mille kohaselt on plaanis lisaks iPhone’ide mitmele välisele muudatusele teha neid ka telefoni sisemuses.

Seni on viimase põlvkonna mudelitel kasutatud vedelkristall-polümeeridel põhinevat tehnoloogiat, kuid selle tootmisprobleemid põhjustavad leviprobleeme.

Uue, polüamiididel põhineva tehnoloogia kasutusele võtmisel loodetakse vältida tootmisega seotud raskusi ning ühtlasti ka kulusid kokku hoida. Samas üldine kulu antennitehnoloogia osas tõuseb, kuna uuendustega soovitakse parandada levi ka sisetingimustes navigeerimisel.

Kusjuures uuele süsteemile üleminek võib olla ajutine ning ülejärgmise aasta mudelid võidakse pöörduda tagasi praeguse tehnoloogia juurde. Seda juhul, kui vahepealsel ajal suudetakse see arendada selliseks, mis välistab tootmise- ja kvaliteedivead.

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.