Apple

Uues Logic Pro X’s saad nüüd korraga töötada 1000 erineva heliga

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Apple uuendas oma helitöötlustarkvara Logic Pro X, võimaldades kasutajatel nüüd töötada korraga kuni tuhande heli- või virtuaalse instrumendi rajaga korraga.

Peamised võimsusega seotud uuendused on loodud neile, kes ostavad ning hakkavad kasutama uut Mac Pro arvutit. Jõudlust puudutavad uuendused on olulised, kuna mitmed virtuaalsed instrumendid, mida muusikaloomes kasutatakse, võtavad palju vahemälu ja ka protsessorilt jõudlust.

Nüüd on heliloojatel võimalik simuleerida reaalajas ülisuuri orkestreid, lisades sinna juurde vokaaliprotsessoreid ning muid keerulisi pluginaid, mis tavalise arvuti hingetuks võtaksid.

Uus Logic Pro võimaldab ühes projektis korraga jooksutada kuni 1000 audiorada, kuni 1000 virtuaalse instrumendi rada, kuni 1000 alternatiivset rada helisignaali töötlemiseks ning saata ühte rada kuni 12 erinevasse kanalisse korraga.

Apple on ka parandanud rakenduse üldist töökiirust, kui tegemist on suure projektiga, milles palju muutusi. Lisaks on veidi kohandatud erinevaid Apple’i poolt pakutavaid pluginaid, mis Logic Pro X’s saadaval on.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses