Apple

Uuring: pooled omanikud vahetavad oma praeguse iPhone’i uue vastu välja

Rubriiki toetab

SellCell poolt korraldatud uuringust selgus, et 44 protsenti praegustest iPhone’i omanikest plaanib sügisel oma praeguse telefoni iPhone 13 mõne mudeli vastu välja vahetada.

Vastanutest 38,2 protsenti soovivad sügisel kasutusele võtta iPhone 13 tavaversiooni, 30,8 protsenti suurema iPhone 13 Pro Maxi ning 24 protsenti iPhone 13 Pro mudeli. Kõigest 7 protsenti vastanutest plaanivad aga soetada iPhone 13 Mini telefoni.

Kõige enam oodatakse uuelt telefonilt aga suurema kaadrisagedusega ekraanipaneeli (22 protsenti vastajatest), ekraanisisest sõrmejäljelugejat (18,2 protsenti vastanutest), alati sees ekraani (16 protsenti vastanutest) ning väiksemat kulmu ekraani ülemises servas (10,9 protsenti vastanutest).

Kõige vähem huvitab kasutajaid aga ainult juhtmevaba laadimise võimekus, kiirem Wifi 6E tugi ning võimekus teisi seadmeid telefoni abil laadida.

Sama uuringu käigus küsiti vastanutelt kas nad ostaksid ka Apple’i uue nutikella ning kõrvaklapid. 72,7 protsenti vastanutest ei ostaks Apple’i nutikella ning 87,1 protsenti ei hooli Apple’i uutest kõrvaklappidest.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.