Apple

Vaata videost, millised hakkavad tõenäoliselt uued Apple’i mudelid välja nägema

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Tuntud Youtube’i keskkonna sisulooja Marques Brownlee (MKBHD) on äsja üles laadinud video väidetavatest uutest iPhone mudelitest, mis annavad põhjaliku ülevaate, millised need tulevikus välja hakkavad nägema.

Kokku on videos näha 3 mudelit – 11, 11 Max ja 11 R. Tegu on mittetöötavate makettidega, mille kujundus on olemasoleva info ja lekete baasil loodud. Mudeli järjekorra number on hetkel veel tinglik, kuid arvestades eelmiste mudelite nummerdust, oleks loogiline eeldada nende kasutamist.

Nagu näha, on uute mudelite suurimaks visuaalseks uuenduseks kaamera moodul tagumisel küljel. Selle kujundus on lekkinud ka varasemalt, kuid antud video tundub selle lahenduse kasutamist kinnitavat.

BGR tehnoloogiauudiste portaal on aga välja toonud paar ebatäpsust nimetatud videos. Nimelt saab nende andmetel olema kaamera moodul konkreetse mudeli tooni mitte üleni must.

Lisaks sellele viidatakse ka nupule, millega saab telefoni hääletuks panna. Kui videos on see samasugune nagu praegustel mudelitel, siis BGR info kohaselt peaks see tulema üles-alla liigutatav.

Iga-aastaselt on Apple uusi iPhone’i mudeleid tutvustanud septembrikuus, selleks spetsiaalselt ette valmistatud üritusel. Kas ka videos toodud kujundus reaalselt kasutusele võetakse, selgub juba paari kuu pärast.

Märksõnad: , , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses