Apple

Vene firma valmistas 4000 eurot maksva iPhone’i ümbrise, millega saab kaasa ka telefoni

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Kui sinu arvates on iPhone X kallis, siis arva uuesti. Venemaalt pärit telefonide lisavarustuse tootja Caviar on saanud valmis iPhone X ümbrise, millel on päikesepaneel, mille nimi on Tesla ja mis maksab umbes 3800 eurot.

Novembris välja kuulutatud ning nüüd müügile jõudnud telefoniümbrise sisse on ehitatud päikesepaneel, mis laeb lisaakut, mis korpuse sisse ehitatud on.

Ümbris on aga nii eksklusiivne, et telefoni ei asetata ümbrise sisse, vaid ümbris koos päikesepaneeliga tuleb telefoni külge kinnitada, sestapmüüakse ümbrist vaid koos iPhone X telefoniga.

Päikesepaneel ja lisaaku suurendavad telefoni päris märkimisväärselt, seadme paksus kasvab 7,7 millimeetrilt 16,2 millimeetrini.

Ehk õigustab ümbrise ulmelist hinda süsinikkiust valmistatud ümbris, mis kaitseb omakorda purunemiskindla kattega kaetud päikesepaneeli. Ümbrise esiküljel on kujundatud disainielemendid ning kogu ümbris peaks firma sõnade kohaselt olema IP67 vee- ja tolmukindlusega.

Kogu paketi eksklusiivsust suurendab veel ka fakt, et algselt oli Caviaril plaanis toota kõigest 99 Tesla nimelist ümbrist. Hulgaliste eeltellimiste tõttu otsustati toota aga 999 ümbrist, millest esimene antakse Elon Muskile ning sellel on spetsiaalne graveering: “Made on Earth, by humans” ehk “Loodud Maal, inimkonna poolt”, mis on koopia tekstist, mis graveeriti mõni kuu tagasi kosmosesse saadetud Tesla auto trükkplaadile.

Firma müüb ümbriseid koos iPhone X telefoniga, 64 GB versioon maksab umbes 3800 eurot, 256 GB iPhone X koos ümbrisega aga umbes 4100 eurot.

Toote üle andmine ning tasumine toimub loomulikult personaalselt ning personaalkonsultandi osalusel.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.