Apple

Verivärske Apple Watch 7: disain jäi samaks, aga ekraan paisus suuremaks

Rubriiki toetab

Apple tutvustas äsjasel meediaüritusel uut 7. seeria nutikella, mis jätkab tuttavaks saanud disainiga, kuid suurema ekraaniga.

Kuigi kuulujutud viitasid, et Apple võib uuel kellal tutvustada värskendatud kandilisemat disaini, jätkatakse vana kujundusega. Küll aga on ekraani servad läinud oluliselt õhemaks, Apple’i sõnul on need vähenenud lausa 40 protsenti.

Peamiseks märksõnaks uue kella puhul on olemasoleva parendamine. Alati sees ekraani erksust on tõstetud 70 protsendi võrra, klaasi vastupidavust on parandatud ning laadimiskiirust tõstetud. Aku saab täis laadida kuni 30 protsenti kiiremini.

Ka kasutajaliides on läbinud uuenduse ning mugavamaks kasutamiseks on nuppude ja sisu kuvamist ekraanil suurendatud. Teksti mahub nüüd korraga ekraanile kuni 50 protsenti rohkem ja trükkimiseks on olemas uus puuteklaviatuur.

Suurema ekraani jaoks on saadaval ka uued ekraanikujundused, kella jaoks aga uued rihmad ning uus värv – roheline. Seega saab valida kokku viie  erineva tooni vahel: must, hõbedane, sinine, punane ja roheline.

Uusi sensoreid lisandunud pole, kuid aktiivsuse poole pealt on suurimaks täienduseks uus rattasõidu salvestamise funktsioon.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.