Milline võit! Robin “ropz” Kooli meeskond tegi igipõlisele rivaalile säru ja liigub aasta kõige olulisema turniiri play-off’i

FaZe ja Robin "ropz" Kool vahetult pärast võitu.

Eesti viimaste aastate edukaim e-sportlane Robin “ropz” Kool ja tema meeskond FaZe Clan võitis ülinapilt Paris Majori viimase alagrupimängu ja pääseb seega edasi kaheksa parima sekka.

FaZe võitis seeria suure rivaali Natus Vincere vastu skooriga 1-2. Viimane mäng oli tõeliselt tasavägine, ühel hetkel oli FaZe raundidega 9-15 maas ehk ühe raundi kaugusel kaotusest, kuid seejärel suutsid nad teha korraliku comeback’i ja viia mängu lisaajale, kus toodi koju 22-19 võit.

Alagrupist edasi pääsemiseks oli vaja võita kolm seeriat, kolme kaotuse korral ootas aga meeskonda koju saatmine. Nii FaZe’i kui ka Natus Vincere jaoks oli tegemist otsustava mänguga, sest mõlemal tiimil oli kaks võitu ja kaks kaotust.

FaZe’i vastane pole veel play-off’is selgunud, kuid mängud algavad ülehomme ehk 18. mail. Kokku mängib seal kaheksa meeskonda.

Pariisis toimuv võistlus on 2023. aasta kõige olulisem “CS:GO” turniir ja ühtlasi viimane, mis mängu sellel versioonil mängitakse. Turniiri auhinnafond on 1 250 000 dollarit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.