Hea nipp

3 programmi, millega saab mitme lehekülje pikkuseid kuvatõmmiseid teha

Rubriiki toetab

Tavaliste kuvatõmmiste tegemise tööriistadega saab küll ekraanpilti salvestada, kuid pikemaid lehti need salvestada ei võimalda. Kui see vajadus aga on olemas, tulevad appi paar head rakendust, mis just nimelt pikki kuvatõmmiseid teha võimaldavad.

Tasuta valikud

Ainuke tasuta rakendus, mis mitme lehekülje pikkust infot võimaldab salvestada, on ShareX. Alla saab laadida selle kodulehelt ning lisaks Windows 10-le toimib see ka vanematel versioonidel 8.1 ja 7.

Share X muudab populaarseks asjaolu, et see on tasuta saadaval ning pakub lisaks keritavale kuvatõmmise tegemise variandile veel mitmeid võimalusi. Kasutajad saavad salvestada tavalisi kuvatõmmiseid, teha GIF-e või salvestada videoid.

PicPick on samuti üks valikuid, mis tavakasutajale tasuta on kättesaadav. Tasuta versioonis peavad kasutajad arvestama reklaamide kuvamisega, kes selles priiks tahab saada, peab oma kukrut kergendama.

PicPick võimaldab teha lisaks keritavale kuvatõmmisele ka muud tüüpi salvestusi. Näiteks saab jäädvustada terve ekraani suuruses pildi, aktiivse akna pildi, mingi alaga valiku või vabakäega tehtud pildi.

Tasuline programm

On ka tasulisi variante, kelle jaoks eelnevate rakenduste võimalused piiratusk jäävad või tahavad eriti võimast tööriista kuvatõmmiste salvestamiseks.

Snagit nimelist programmi saab soetada päriseks veidi alla 50 euro eest ning lisaks Windows 10-le on sellel olemas ka MacOS versioon. Kes kohe suurt summat välja ei soovi käia, saab programmi ka tasuta proovida.

Tavapärastele võimalustele lisaks laseb Snagit teha mitme lehe pikkust kuvatõmmist ka ainult kasutaja poolt valitud alast. Lisaks võimaldab see ka salvestada ekraani pilti ning pakub suuremas valikus erinevaid piltide töötlemise võimalusi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.