Hea nipp

4 parimat laiendust Chrome’ile produktiivsuse tõstmiseks

Rubriiki toetab

Chrome on väga populaarne veebibrauser ning kuna paljud inimesed teevad tööd just arvuti vahendusel, siis tasub lehitseja külge kinnitada mõned head laiendused, mis tööasju meeles aitavad pidada ning produktiivsust tõstavad.

Google Keep

See on hea laiendus lihtsamate märkmete üles kirjutamiseks. Keepi eelis on kindlasti see, et programmile pääseb ligi nii nutitelefoni rakendusest kui ka veebibrauserist. Google’i pilveteenuse kaudu on kõik variandid pidevalt ühendatud. Seega kui kinnitad Keepi veebibrauseri külge, siis on tehtud märkmed nähtavad ka telefonist.

Keepis on mugav teha lihtsamaid nimekirju, kuid soovi korral on võimalik teha to-do liste või kirjutada isegi veidi pikemaid tekste.

Papier

Papier sobib hästi äkitselt pähe tulnud mõtete talletamiseks. Laiendus on väga lihtsa disainiga. Peale paigaldamist tuleb see avada ning kasutaja ette ilmub lihtsalt tühi leht, kuhu saab koheselt kirjutama hakata. Siiski on olemas põhilised tööriistad, et teksti formaati veidi muuta. Kuid Papieri põhiline idee on selle lihtsus. Kohe kui mõni kuldne idee pähe kargab, saab selle üles märkida ning hilisemaks kasutamiseks salvestada.

Jot

Jot on hea lihtne lahendus lihtsamate ülesannete ülesmärkimiseks. Laiendus on üles ehitatud selliselt, et peale selle paigaldamist avaneb Jot igas uues aknas, mida kasutaja avab. Seega on tegu mugava viisiga, kuidas igat uut brauseriakent avades saab kasutaja lihtsa ülevaate enda ülesannetest. Ülesannete taga on ka kena pilt, et ülesandeid nähes kohe eriti motiveeritud saaks olla.

Todoist

See tööriist sobib hästi ajaliseks organiseerimiseks. Kui eelmised lahendused on pigem spontaansete märkmete tegemiseks, siis Todoist on parem selleks, kui mingid asjad peavad kindlaks ajaks tehtud saama. Lisaks sellele tuleb rakendus ka kena kasutajaliidesega, mida on mugav kasutada. Seega on Todoist hea lisand Chrome veebibrauserile, et vajalikud ülesanded oleks alati õigeks ajaks tehtud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.