Hea nipp

Ära jää olulisest infost ilma: kuidas suunata @eesti.ee meiliaadressi?

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Igal Eesti kodanikul on omanimeline @eesti.ee meiliaadress, kuhu riik saadab olulisi teateid, näiteks dokumendi aegumise kohta. Selleks, et teated kätte saada, tuleb meiliaadress ümber suunata.

@eesti.ee meiliaadressi suunamine on lihtne. Esimese sammuna tuleb minna sellele lehele ja eesti.ee portaali sisse logida. Seejärel tuleb valida, millistele aadressidele teated edastatakse ja valikud salvestama.

Võimalik on valida ka mitu erinevat e-posti aadressi, mis on kasulik näiteks ettevõtete puhul, kus mitmed töötajad peavad saadetud teateid nägema. Ettevõtete meiliaadressi esimeseks osaks on firma registrikood.

Kui aga peaks tekkima soov näha teateid vaid eesti.ee lehel, siis on võimalik suunamine katki jätta ja näha infot valiku “Minu kalender” alt.

Mille kohta teated tulevad?

Olles eesti.ee lehele sisse loginud, on ka võimalik valida, mille kohta kasutaja riigilt teateid tahab. Seda saab teha vasakus ääremenüüs oleva valiku “Teavituste tellimine” alt. Seega on võimalik näiteks valida, et saabuks teada, kui riik on loonud mõne uue e-teenuse.

Riikliku meiliaadressi kohta saad veelgi pikemalt lugeda siit.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses