Hea nipp

Ei leia telefonist faile või kaustu üles? Need kaks äppi aitavad

Failihaldurid teevad elu hulga lihtsamaks.Shutterstock

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Telefonist eraldi failide otsimine võib olla paras piin, kuna kahjuks on Androidi vaikimisi failihaldur üsna kehv ning täit ülevaadet oma failidest ning kaustadest on sellega raske saada. Eriti keeruline on sellega kaustu sorteerida.

Õnneks on mure vastu Google’i äpipoes kaks toredat rakendust. Ühe nimi on Simple File Manager ja teine on Solid Explorer.

Mõlemad annavad väga lihtsa ülevaate su telefonist olevatest failidest ja kaustadest ning lasevad neid kopeerida, lõigata ja igat pidi liigutada. Faile saad mõlemas äpis sorteerida failitüübi, suuruse ja nime järgi.

Simple File Manager näeb selline välja.

Kuigi mõlemad rakendused teevad põhitöö korralikult ära, siis Solid Explorer on Simple File Managerist kasutajasõbralikum ja näeb ka stiilsem välja. Lisaks on sel erinevaid lisafunktsioone nagu prügikast (saab kustutatud faile taastada), FTP serveri loomise võimalus ning telefoni sisemälu näidik.

Ja Solid Explorer selline.

Solid Exploreril on vaid üks viga – see maksab. Kuigi summa pole suur (1,89 eurot), siis Simple File Manager on siiski tasuta. Samas on uuendata ka enam Simple File Manageri tasuta versiooni, kuid mida ikka failihaldurist juurde tahta?

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.