Hea nipp

Google Lens oskab nüüd uus trikke

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Google on täiendanud Lens nimelist rakendust, mis oskab nüüd käsikirjas teksti kopeerida ning otse ekraanil ühest keelest teise tõlgitud teksti kuulata.

Google Lens kasutab tehisintellekti, et erinevat tüüpi teksti ära tunda ning seda vastavalt kasutaja toimingutele kasutada.

E694_Lens_Productivity_Assets_INT_CopyToDevice_HANDWRITING.gif

Üheks uuenduseks on võimalus edaspidi käsikirjas teksti kopeerida seadmete vahel. Näiteks kui kasutad telefonis Lensi teksti tuvastamisel, tekib selle juurde eraldi võimalus see otse teise seadmesse lõikelauale kopeerida. Nii saad teksti hõlpsalt arvutisse liigutada ja endale vajalikku kohta salvestada.

Lens_Translate_Chinese@2x.png

Lens on pikalt võimaldanud teksti otse ekraanilt tõlkimist ühest keelest teise. Edaspidi saavad aga kasutajad ekraanil tõlgitud teksti ka sobivad keeles kuulata.

Uued funktsioonid on saadaval nii Androidi kui ka iOS kasutajatele. Kuulamise funktsioon jõuab küll iOS kasutajateni hiljem sellel aastal.

Google Lensi saab Androidil kasutada eraldi rakendusena Play poest alla laadides ning iOS seadmel otse Google rakenduse kaudu.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.