Hea nipp

Google soovitab: need äpid aitavad sul telefonis vähem aega kulutada

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Google on Play poodi üles laadinud mitu rakendust, mida nad ise nimetavad Digital Wellbeing eksperimentideks, mis peaksid kasutajatel aitama paremini oma aega nutiseadmete ja muude tegevuste vahel jagada.

Unlock Clock

Tegu on lihtsa rakendusega, mis loeb neid kordi, mil kasutaja oma telefoni lahti lukustab ning kuvab selle suure tekstina peale iga sellist korda.

Tegu on sisuliselt liikuva taustapildiga, mille saab aktiveerida Google Wallpapers taustapiltide rakendusest. Seega on tarvis kasutamiseks mõlemat rakendust oma telefoni.

Post Box

Selle rakenduse abil on võimalik telefoni saabuvate teavituste aega määrata. Kasutaja saab valida kuni neli erinevat kellaaega päevas, millal teavitused telefoni tulevad. Lisaks sellele esitleb ja kategoriseerib rakendus eelnevalt need ülevaatlikult kasutaja jaoks.

Selleks, et mõni oluline infokild kaotsi ei läheks, on võimalik rakendusest saabunud teavituse ka vabalt valitud hetkel vaadata.

We Flip

Kui soovid oma lähedastega aega veeta nii, et keegi samal ajal digitaalses maailmas ei hullaks, siis saad kasutada We Flip nimelist eksperimenti.

Eelduseks on, et kogu seltskonnal on nimetatud rakendus telefoni laetud ning aktiveeritud. Seejärel peetakse arvestust, kui kaua suudab kogu grupp vastu pidada, kuni keegi lõpuks ikkagi telefoni lahti lukustab. Seejärel kuvatakse kasutajatele eelneva sessiooni statistikat.

Desert Island

Selle rakendusega saad vaadata, kui kaua suudad vastu pidada ainult mingeid kindlaid rakendusi määratud perioodi vältel kasutada.

Desert Island laseb kasutajal valida 24 tunniseks perioodiks seitse rakendust, mida kasutada. Need kuvatakse esiekraanile samaks ajaks ning läbi selle saavad kasutajad vähendada kihku ka teisi rakendusi kasutada.

Morph

Tegu on launcher-iga, mis kuvab kasutajale rakendusi vastavalt tegevusele või keskkonnale, kus parajasti ollakse. See tähendab, et näiteks töö ja kodu jaoks saab määrata erinevad rakendused, mida kuvatakse.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses