Hea nipp

Google’i äpp võimaldab nüüd sünkida ka telefoni mälus olevaid kontakte

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Google on toonud välja uuenduse, mis võimaldab nende Contacts rakenduse vahendusel edaspidi salvestada ka neid kontakte, mis on ainult nutiseadme mälus.

Google pakub kõigile kasutajatele võimalust oma telefonis olevaid kontakte salvestada ka nende rakendusse Contacts. Nii saad neid mugavalt seadmete üleselt hallata ning lihtsa vaevaga uude seadmesse üle viia.

Kui aga kontaktid on salvestatud ainult telefoni mällu ja  nendega peaks midagi juhtuma, siis on tülikas uues seadmes kontaktide andmeid jälle otsima ja koondama hakata.

Selle mure jaoks ongi Google nüüd loonud lahenduse, millega saad automaatselt oma Google Contacts nimekirja üle viia ka need kontaktid, mis on ainult telefonis.

Tegu on serveripoolse uuendusega Android seadmetele ning ilmub nähtavale Kontaktide rakenduse kaudu. Valiku abil saad lubada Google’il automaatselt uute kontaktide loomisel info üle viia ka Contact rakendusse.

Samuti toob uuendus kaasa mugava lisavõimaluse, mille abil saad olemasolevaid kontakte ühekaupa erinevate kontode vahel liigutada. Varasemalt sai seda teha ainult terve nimekirja kaupa.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.