Hea nipp

Hea teada: ERRi otsesaateid saab kahe tunni jagu tagasi kerida

ERRi otsesaateid saab tagasi kerida liigutades sinist riba. Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

ERR uuendas hiljuti oma veebiteenuseid, mis lõi ka võimaluse tele- ning raadiosaateid kahe tunni ulatuses tagasi kerida, isegi siis, kui saadet vaadatakse otse-eetris.

Seega on nüüd võimalik avada leht otse.err.ee ning alustada parasjagu eetris oleva saate vaatamist algusest ka siis, kui see on juba mõnda aega kestnud. Näiteks saab nüüd kell 21:15 “Aktuaalset kaamerat” vaatama hakates seda 15 minutit tagasi kerida, et saatest ükski osa vaatamata ei jääks.

Samuti on võimalus kasulik juhul, kui mõni nimi või välja öeldud lause jäi segaseks, kuna saadet on võimalik ka vaid mõned sekundid tagasi kerida.

“Näiteks, kui jäid natuke hiljaks saate alguseks, siis jäi see osa nägemata ja tuli oodata, kuni saade jõuab järelvaatamisse või -kuulamisse. Enam ei jää keegi kunagi hiljaks, sest nüüd piisab, kui vead mängijas lihtsalt hiirega sinise riba saate algusse,” ütles ERRi internetipõhiste teenuste ja infotehnoloogia arendusdirektor Jaanus Lillenberg.

Kerimiseks tuleb liigutada video all olevat sinist riba. Saateid on võimalik tagasi kerida kõikide ERRi tele- ning raadiokanalite puhul.

Samuti saab otse-eetrit nüüd pausile panna kuni kaheks tunniks.

Uut lahendust saab proovida lehel otse.err.ee ning see töötab ka Chromecastis.

Märksõnad: , , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses