Hea nipp

Jõulukalender, 13. päev: 3 rakendust, et ka oma telefon jõuluteemaliseks muuta

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Pühadeaeg hiilib aina lähemale, millest annavad märku ka kaunistatud vaateaknad, ehitud kuusepuud ja akendel kumavad küünlad. Aga jõulumeeleolu ei pea piirduma ainult ümberkaudsega vaid selle saab tuua ka oma nutiseadmesse. Mis oleks selleks parem viis, kui kasutada mõnd pühade või talveteemalist taustapilti. Et endale sobiv leida, soovitame mõningaid rakendusi.

Zedge

Tegu on tõenäoliselt ühe populaarseima omataolise rakendusega. Siit leiab ülisuures koguses erinevaid taustapilte erinevatel teemadel. Loomulikult ei puudu ka eraldi kategooria jõulude ja talve jaoks, need on mugavalt kõige ülemisele reale toodud. Zedgest leiab lisaks ka liikuvaid taustapilte ning ülima pühademeeleolu loomiseks telefoni ka sobiva helina. Zedge on saadaval nii Androidile kui ka iOS seadmetele, viimasele on taustapiltide ja helinate jaoks eraldi rakendused (Android/iOS).

Backgrounds HD/OGQ Backgrounds

See on sarnane rakendus eelmisele, kuid keskendub ainult visuaalsele poolele ja helinaid siit ei leia. Piltide ja fotode valik on ka selles rakenduses väga suur ning sobivaid pilte saab mugavalt kategooriate järgi otsida. Selleks on ülemises osas ka eraldi menüünupp, mille alt leiab eraldi teemad nii jõuludele (“Christmas”) kui ka talvele (“Winter”). Rakenduse saavad endale alla laadida nii iPhone’i kui Androidiga telefonide omanikud (Android/iOS).

Snowflakes

Tegu pole küll päris taustapildirakendusega, aga kui ei olegi soovi seda vahetada või ainult jõuluteemalisest pildist väheks jääb, siis Snowflakes nimeline rakendus on siin abiks. See on lihtne äpp, millel on ainult üks funktsioon – tekitada sinu telefoni ekraanile lumesadu. Alustamiseks tuleb rakenduses “Let it snow” nuppu vajutada, samast nupust saab lumesaju ka peatada. Vaikimisi sajab lund ka lukustusekraanil, aku säästmiseks on võimalik see variant välja lülitada. See rakendus on saadaval ainult androidiga seadmetele (Android).

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.