Hea nipp

Kasuta võimalust: Tidali muusikateenus on hetkel saadaval 1 euro eest kuus

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

TIdali muusikastriimimise keskkond pakub hetkel soodustus uutele liitujatele kolmeks kuuks, küsides iga kuu eest ainult 1 euro.

Tidal pakub standardina 30 päevast tasuta prooviperioodi, kuid tänu käimasolevale promole saab igaüks teenuse soetada kõigest 1 euro eest kuus, kolmeks kuuks.

Tidal on oma põhimõttelt sarnane Spotify striimimise teenusele, kuid erinevalt viimasest ei paku see tasuta mahamängimise võimalust. Miks seda siis proovida?

Nimelt saab kasutusele võtta HiFi paketi, kus tavapärase MP3 kvaliteediga muusika asemel kasutatakse striimimiseks FLAC (Free Losless Audio Codec) standardit. See võimaldab helifailide kokkupakkimist ilma andmekaota ja tähendab, et muusika kvaliteet on oluliselt parem.

Tidali pakkumisest osa saamiseks tuleb minna siia lehele. Registreerimisel on tarvis tasuda kolm eurot kolme kuu eest ja valida saab nii Premium kui ka HiFi paketi vahel.

Kui soodusperdiood lõppeb, jätkub teenuse kasutamine automaatselt: esimese puhul kuuhinnaga 6.99 ja teise puhul 13.99 kuus. Seega tasub tellimisel oma kasutusperioodil silma peal hoida, kui on soov see pärast kolme kuud lõpetada.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.