Hea nipp

Kuidas Androidil minema pühitud teavitusi jälle näha?

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Androidiga telefoni omanikud teavad väga hästi seda tunnet, kui on kogemata teavituste ribalt sinna äsja ilmunud märguande minema pühkinud, ilma seda nägemata. Kuidas neid teavitusi tagasi tuua ja kuhu need lähevad?

Androididele on eraldi sisse ehitatud teavituste logi, mis hoiab alles nimekirja kõigist saabunud märguannetest. Seda just sellepärast, et kui mõni neist nägemata jääb, saab selle alati kindlasti kohast kätte.

Sisseehitatud märguannete logi

Kui kasutada puhta Androidiga telefoni, on teavituste nägemine lihtne.

Ligipääsemiseks on selleks vaja avada vidinate loetelu kodulehel näppu ekraanil hoides. Päris loetelu lõpus on eraldi valik süsteemi seadete otsetee loomise võimalusega. Ikooni lohistamise järel koduekraanile avaneb nimekiri, kust leiab valiku “Märguannete logi”. Selle valimise järel kinnitub see ikoonina koduekraanile ja selle avanemisel ilmuvad kõik telefoni saabunud teavitused.

Eraldi rakendus

Samsungi ja Huawei telefonide kasutajatele ning teiste telefonide omanikele, kus pole puhast Androidi, on olemas aga eraldi rakendus teavituste logi nägemiseks.

Unnotification nimeline rakendus võimaldab samamoodi saabunud märguannetele ligi pääseda. Rakendusele tuleb anda õigused nende lugemiseks. Kui see tehtud, pääseb nimekirjale ligi vasakult paremal ülemises nurgas paikneva keskmise ikooni kaudu.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses