Hea nipp

Kuidas Chrome’i brauseris tüütud lehtede kirjeldused sulgeda?

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Chrome’i veebibrauseri juures tutvustati hiljuti uuendust, kus avatud veebilehe aknale hiirega liikudes kuvatakse eraldi kastis selle kohta infot. Mõne jaoks kasulik vidin, kuid teiste jaoks tüütu lisa, mis pigem segab. Kui kuulud viimaste hulka, siis siin on õpetus, kuidas neid kirjeldustega aknaid mitte kuvada.

Chrome’i veebilehitsejal on olemas eraldi kuva, mille kaudu saab erinevaid funktsioone sisse ja välja lülitada. Neile pääseb ligi kasutades aadressi chrome://flags.

Tegu on katsetusjärgus olevate omadustega, mida Chrome’is parajasti testitakse. Kui sul täpselt teadmist pole, mida üks või teine neist teeb, siis on soovitatav neid niisama mitte kruttida.

Selleks, et õige funktsioon üles leida, saab kasutada lehe ülemises osas olevat otsingut. Kui sinna kirjutada “tab hover cards”, leitakse kasutajale õige asi üles.

Välja lülitamiseks on tarvis kirjelduse taga olevast rippmenüüst valida “Disable” käsk. Seejärel ilmub lehe alumisse serva uus nupp “Relaunch”. Selle valides taaskäivitatakse Chrome ning uus valik ongi aktiveeritud.

Taastamiseks tuleb samast rippmenüüst valida käsk “Enable”.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.