Hea nipp

Kuidas Facebookis automaatselt mängivad videod välja lülitada?

Video Facebooki iOS rakenduses. Foto: Facebook

Rubriiki toetab

Facebook on tuntud nutiseadmete aku raiskaja. Erinevad taustal töötavad protsessid võtavad akut ning kasutavad ka internetti, mis võib välismaal viibides eriti tüütuks muutuda.

Kogu seda raiskamist saab aga veidike vähendada, keelates Facebookil uudisvoos videote automaatse esitamise. Videote automaatse esitamise keelamine on aga sätetesse ära peidetud.

Apple’i seadmed

Apple’i seadmete kasutajad peavad avama oma Facebooki rakenduse ning vajutama ekraani alumises paremas nurgas olevat More ehk kolme punktikesega nuppu. Seejärel tuleb avanenud ekraanil kerida kõige alla, kus leidub Settings valik.

Peale sellele vajutamist tuleb valida Account settings ning seejärel kerida Photos and videos valikuni. Vajutades Auto-Play valikule, saab valida, kas videod käivituvad automaatselt koguaeg, ainult wif-ühenduste puhul või ei käivitu videod automaatselt kunagi.

Android

Ka Androidi kasutajad peavad jõudma oma rakenduses viimasele vahekaardile, viibates näpuga korduvalt vasakule, ning vajutama App Settings valikule. Üldiste ehk General sätete juurest tuleb valida Autoplay ja lülitada see välja.

Videosätted Facebooki arvutiversioonis. Foto: kuvatõmmis

Arvuti

Olles Facebooki veebilehel, tuleb avada ülevalt paremast nurgast seaded, leida vasakust servast videote alamenüü ning lülitada Auto-Play või videote automaatesituse valik välja.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.