Hea nipp

Kuidas Facebookis automaatset videote esitamist välja lülitada?

Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

Facebook on vaikimisi seadistatud nii, et uudisvoos olevaid videoid esitatakse automaatselt. Kui sa ei soovi, et see nii oleks, saad selle ise ka menüüst välja lülitada. Seletame, kuidas see käib.

Kui kasutad Androidi

Androidi puhul saad paremast ülemisest servast avada sätete menüü, kust alla kerides leiad “Seaded ja privaatsuse” valiku. Edasi mine Seaded -> Meedia ja kontaktid (päris nimekirja lõpus) -> Automaatesitus.

Siit alt saad valida, kas videoid esitatakse automaatselt ainult Wi-Fi võrgus, lisaks mobiilse andmeside kaudu või ei esitata üldse. 

Kui kasutad iPhone’i

Apple telefonide omanike teekond menüüsse on sarnane Androididele: Settings & Privacy -> Settings -> Media and contacts. Viimase lõigu alt vali “Videos and photos”, mille alt leiad “Autoplay” valiku.

Selle alt saad taaskord sarnaselt Androidile valida, kas videote automaatset esitamist võrguühenduse järgi valida või see välja  

Kui kasutad veebilehitsejat

Chrome’i või mõne muu veebibrauseri puhul tuleb avada paremalt ülevalt lehe nurgast “Konto” alajaotuse alt “Seaded ja privaatsus” valik. Vasakule poole ilmuvast menüüst leiad eraldi valiku “Videod”, mis asub nimekirja lõpus.

Sealt alt leiad sätte “Esita videosid automaatselt”, mida on võimalik sisse ja välja lülitada.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.