Hea nipp

Kuidas Facebookist oma pilte kustutada?

Rubriiki toetab

Facebook on väga paljude jaoks kohaks, kus sõpradele ja tuttavatele oma tegemistest piltide kaudu teada anda. Ajapikku võib neid päris palju koguneda ning tekib soov mõned pildid oma kogust ära kustutada. Kuidas seda teha?

Piltide kustutamine rakenduses

Protsess fotode kustutamiseks rakenduses ning veebibrauseri versioonis erineb veidi. Esimese puhul tuleb minna kõigepealt profiilipildi kaudu enda fotode alla ning ülemiselt valikute ribalt otsida „Albumid“ valik. Sealt alt leiad oma pildid, mis on kataloogidesse jaotatud.

Kustutamiseks tuleb üks neist avada ning pildile vajutad. Paremasse ülemisse nurka ilmub seejärel kolme punktiga menüü ikoon, mille alt saab pildi kustutada.

Võimalik on korraga ka terve kataloog kustutada, kuid ainult neid, mis on kasutaja enda loodud ning mille paremasse ülemisse nurka ilmub sama kolme punktiga menüü ikoon.

Kustutamine veebibrauseris

Piltide haldamiseks ava kõigepealt oma konto leht, kuhu pääsed otsinguriba kõrval oleva profiilipildi avamisel. Postituste ajajoone vasakul servas on eraldi Fotode vaade, mille avamisel näed kõiki enda pilte ja albumeid.

Pildile peale minnes ilmub selle paremasse ülemisse nurka ikoon, mille kaudu on võimalik muudatusi sisse viia ning üheks variandiks seal on ka pilt kustutada.

Kogu albumi kustutamiseks ava see ning otsi albumi nime kõrvalt „Muuda“ valik. Selle alt leiadki kustutamise nupu.

Kahjuks ei võimalda Facebook mitme pildi korraga kustutamist, nii et suurema hulga korral tuleks selle jaoks parajalt aega varuda.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.