Hea nipp

Kuidas saata mugavalt Gmailis kirju hiljem?

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Teinekord on nii, et mõnda kirja tahaks kellelgi saata kindlal ajal. Näiteks kui soovid, et inimene saaks kirja kätte täpselt õigel hetkel, oletame, et esmaspäeva hommikul täpselt kell 9.

Kõige populaarsemaks meilirakenduses Gmail, aga sellist võimalust ei ole sisse ehitatud. See ei tähenda, et seda ei saaks teha.

Selle jaoks on vaja kasutada pluginat, millest kõige populaarsem ja ilmselt ka parim on Boomerang. Lisa see enda Gmaili kontole ja saa saad sellega enda Gmaili teha oluliselt targemaks.

Kui oled Boomerangi lisanud enda Gmailile, siis ilmuvad kirja saates selle alla kaks valikut. Kas saadad kirja kohe või hiljem.

“Send Later” vajutades saad juba täpselt määrata, millal soovid kirja saata. Esimesel korral kirja saatmist ajatades pead selle ka uuesti lubama.

Boomerang pakub veelgi mitmed häid võimalusi, näiteks saad Gmaili pausile panna, kui sa ei soovi teatud ajal kirju saada. See on mugav võimalus endal pärast tööpäeva lõppu või nädalavahetuseks postkast pausile panna ja hommikul uuesti avada. Seda ei pea ka käsitsi tegema, vaid saad ka määrata ajad, millal sa oled nõus kirju vastu võtma.

Puhkuse ajaks saad sealt ka sisse lülitada automaatteate, et sa ei saa kirju hetkel kätte.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.