Hea nipp

Kuidas Google Pixel 3 liikuvad taustapildid kohe praegu oma telefoni saada?

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Google toob oktoobri alguses välja Pixel seeria uued mudelid, mis kannavad eeldatavalt järjekorranumbrit kolm. Pixel 3 mudelitest on juba mitmeid pilte lekkinud ning lisaks sellele avastas AndroidPolice ka uued taustapildid.

Pixeli taustapildid teeb eriliseks see, et nende seas on mitmeid liikuvaid ja dünaamilisi variante. Sealt leiab nii uusi loodusvaateid, linna siluette kui abstraktseid mustreid.

Õnneks saavad ka teiste telefonide omanikud need endale alla laadida ja kasutada.

Selle jaoks on vajalik kõigepealt oma Androidi telefoni Play poest tõmmata Google’i ametlik taustapiltide rakendus Wallpapers.

Android 9 versiooniga telefoni omanikud peavad seejärel alla laadima APK faili siit.

Juba on valmis tehtud ka eraldi port arendaja Pranav Pandey poolt vanematele mudelitele ning nende omanikud saavad kasutada seda APK faili.

Kui fail alla laetud, tuleb järgida juhised telefoni ekraanil. Kui kõik kulgeb ettenähtult, siis ilmuvad uued taustapildid Google Wallpapers rakenduse alla eraldi kategooriatena.

Uus versioon toetab ka funktsiooni kuvada taustapilte osaliselt must-valgena alati nähtavale ekraanile, mis teavituste infot kuvab. Teadaolevalt toimib see variant hetkel ainult Android 9 versiooniga.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.