Hea nipp

Kuidas Instagramist pilte alla laadida?

Rubriiki toetab

Teatavasti ei võimalda Instagram eraldi oma keskkonnast teiste kasutajate pilte alla laadida. Kui aga ikkagi on soov mõnda ilusat fotot taustapildina kasutada, siis veebilehe downloadgram abil on seda võimalik teha.

Nimetatud meetod toimib nii arvuti kui ka mobiili veebibrauserit kasutades. Tasub ka teada, et pilte on võimalik alla laadida ainult avalike profiilidega kontodelt.

Kui kasutad arvutit, siis tuleb kõigepealt Instagramis üles otsida pildiga postitus, mida soovid alla laadida. Sealt edasi tuleb avada postituse paremast ülevalt nurgast kolme punkti alt menüü ning valida sealt “Go to post”.

Seejärel avaneb nimetatud postitus eraldi vaates, mille aadressiribalt tuleb kopeerida link. Järgmisena tuleb avada downloadgram.com veebileht ning nimetatud link sinna lehele kopeerida ja “Download” nuppu vajutada. Kui pilt alla laetud, ilmub lehele eraldi uus nupp “Download image”, millele vajutades laetaksegi pilt arvutisse.

Mobiilis toimib asi sisuliselt samamoodi, kuid seal on tarvis postituse ülevalt paremast nurgast avanevast menüüst valida “Copy link” valik ning see downloadgram.com lehel olevale lingi lahtrisse kopeerida.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.