Hea nipp

Kuidas interneti otsingutulemusi lihtsalt teistega jagada?

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Vahel on parim viis oma küsimusele vastuse leidmiseks seda interneti otsingumootoritest otsides, olgu selleks Google, Bing või DuckDuckGo. LMGTFY ehk Let Me Google That For You võimaldab lisaks otsingule seda ka teiste kasutajatega jagada.

Kasutamiseks tuleb esmalt valida nimekirjast meelepärane otsingumootor. Valik on päris suur, kuid tuleb meeles pidada, et ainult Google’i puhul on võimalik valida eraldi kategooria kaupa otsimine nagu pildid või videod. Teiste puhul saab teostada tavalise lihtsa otsingu.

Seejärel tuleb otsinguribale sisestada otsitav sõna või fraas ning selle all oleva “Get Link” nupu kaudu saatmiseks link genereerida. Kui see otsinguribale kopeerida, avaneb aknas vastava otsingumootori eelvaade ning võimalus “Search” nupu kaudu otsing tesotada. Seejärel avanevad tulemused juba valitud otsingumootoris.

“Preview” nupu kaudu on võimalik enne lingi saatmist ka ise vaadata, kuidas selle eelvaade välja paistab. Samuti saab edasi saates lisada ka lühikese kasutusõpetuse, kui “Include Internet Explainer” teksti ette kasti linnuke panna.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.