Hea nipp

Kuidas kasutada Messengeri sõnumirakendust ilma Facebookita?

Rubriiki toetab

Varasemalt võimaldas Facebook kasutada oma sõnumirakendust Messenger eraldiseisvalt, kuid nüüd juba mõnda aega ei ole see enam võimalik. Kõik Messengeri kasutajad peavad olema Facebooki konto omanikud, kui nad soovivad sõnumirakendust kasutada.

Väikese nipi abil saab aga sellest nõudest mööda ning vajadusel Messengeri kasutada ka ilma Facebookita. Et asi selge oleks, on Messengeri töölesaamiseks siiski tarvis endale ajutiselt ka Faecbooki konto luua, kuid nõks seisneb selles, et kui Messenger on tööle saadud, saab Facebooki konto kustutada ning sõnumirakendust endiselt edasi kasutada.

Alustamiseks tulebki minna Facebooki lehele ja sealtkaudu omale sotsiaalmeediaplatvormi konto luua. Seejärel lae alla oma nutiseadmesse Messengeri rakendus ning logi sisse samade andmetega.

Viimase sammuna saad oma äsjaloodud Facebooki konto deaktiveerida ning kustutada. Selleks mine seadete menüüsse ning vali sealt “Seaded ja privaatsus” -> “Seaded” -> “Sinu Facebooki teave”. Sealt leiad eraldi välja “Deactivate and Deletion”, mille alt saad soovi korral oma konto ajutiselt või igaveseks eemaldada.

Messengeri rakendust ja kontot saad aga samade andmetega edasi kasutada. Isegi kui sõnumirakendusest välja logid, ei aktiveeri uuesti sisselogimine Facebooki enda kontot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.