Hea nipp

Kuidas vana kasutuna seisva ruuteri abil kodune internet paremaks muuta?

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Ära viska vana ruuterit ära, selles võib veel kasu olla. Kui oled selle uuema vastu välja vahetanud, siis võib olla suur kiusatus vanast üleliigsest kiirelt vabaneda. Tegelikult võib sellele aga kasulikke rakendusi leida.

Laienda wifi võrku

Kui kodune internetiühendus on nõrk, siis on tavaliselt abi wifi võrgu laiendamisest, mis aitab signaali tugevamaks muuta. Selle asemel, et eraldi uus seade osta, saad edukalt ära kasutada hoopis oma vana ruuterit. Kindlasti uuri vana ruuteri seadeid, kas see taolist funktsiooni ka toetab.

Kasuta ruuterit mitme kaabliga ühenduse jaoks

Kui sul on mitu seadet, mida otse kaabliga soovid internetti ühendada, võib olemasoleva ruuteri ühenduste arv seda piirata. Neli seadet saad ühendada, aga viiendat enam kuskile panna pole.

Siis ongi hea võimalus kasutusele võtta lisaks ka vana ruuter, mille saad uuega ühendada ning selle võrra uusi porte seadmete jaoks juurde tekitada.

Loo wifi-sild ja kaabliga ühenduse võimalus

Kui näiteks arvuti või muu kaabli kaudu internetiühendust vajav seade on põhiruuterist liiga kaugel, saad kasutada vana ruuterit selle probleemi lahendamiseks.

Kui tekitada ruuterite vahel wifi side, saad teise paigaldada ühendust vajale seadmele piisavalt lähedale ning kaablit kasutades seadmele ühenduse luua.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.