Hea nipp

Kuidas kõige mugavalt lennupiletid telefoni salvestada?

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Aina enam lennufirmasid pakuvad võimalust osta pileteid ja lennule registreerida läbi telefoni. Kasutades lendude jaoks rakendusi ei pea sa muretsema, et piletid jäävad printimata või ununevad maha.

Kuigi lennupiletite ostmisel on võimalik need saata omale näiteks e-maili konto peale ja läbi nutitelefoni kasutada, on ka mugavam ning kindlam variant. Teinekord võib aga ette tulla häireid ka mobiilside töös ning piletite kättesaamine õigel hetkel pole võimalik või on raskendatud.

Siin tulevad appi mobiilsed rahakotid, kuhu oma piletiinfo salvestada saab.

Apple Wallet ja Google Pay

Apple nutitelefonide omanikud saavad kasutada Wallet nimelist rakendust, mis laseb piletid mugavalt sinna salvestada. Rakenduse tugi sõltub konkreetsest lennufirmast – kui see on olemas, ilmub pärast check-in’i tegemist boarding pass’i alla vastav võimalus, mis laseb pileti Wallet rakendusse otse salvestada.

Ka Androidi kasutajad saavad sarnast mugavust kasutada. Selle jaoks on tarvis alla laadida Google’i rahakoti rakendus Google Pay. Kuigi see pole ametlikult Eesti rakenduste poest saadav, saavad huvilised selle alla laadida APKMirror lehelt.

Google kontoga sidumisel on võimalik hakata rakendust kasutama ning edaspidi piletite soetamisel ilmub boarding pass’i alla sarnane nupp, mille abil saab selle otse rakendusse salvestada.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.