Hea nipp

Kuidas lihtsa vaevaga Facebooki postitusse kuvatõmmist lisada?

Foto: Dominic Lipinski/Scanpix

Rubriiki toetab

Facebooki postitusele pildi lisamine käib tavaliselt kasutades selle jaoks eraldi valikut. Tegelikult saab pilte ja kuvatõmmiseid lisada oluliselt kiiremini ning lisaks sellele valida ainult osa pildist, mida soovitakse üles laadida.

Tavaprotseduurist mööda hiilimiseks on võlusõnaks lõikelaud ehk clipboard. Avades pildi, võimaldavad nii Windowsi kui ka Maci arvutid sealt omale meelepärase osa välja lõigata ning salvestada selle arvuti lõikelauale kuvatõmmisena. Mälus olev pilt on võimalik sealt aga otse Facebooki postituse juurde lisada.

Windowsi kasutajad saavad kasutada kiirklahvide kombinatsiooni “Windows + Shift + S”, et pildilt endale sobiv osa välja lõigata. Sealt edasi on Facebooki postitusse selle lisamiseks tarvis kasutada “Ctrl + V” klahvikombinatsiooni.

Maci kasutajad saavad pildilt osaliseks salvestamiseks lõikelauale kasutada kombinatsiooni “Command + Control + Shift + 4” ning ekraanilt sobiva osa välja lõigata. Faecbooki postitusse lisamiseks tuleb kasutada klahvikombinatsiooni “Command + V”.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.