Hea nipp

Kuidas näha Instagramis rohkem sellist sisu, mis sulle meeldib?

instagram.jpg

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Instagram on kahtlemata üks populaarsemaid sotsiaalvõrgustikke maailmas. 2018. aastal peaks pildirakendusel olema juba miljard kasutajat. Kasutajate arvu stabiilsesse kasvu panustab ilmselt ka asjaolu, et tegu pole vaid piltide kronoloogilises järjekorras sirvimiseks mõeldud lahendusega, vaid märksa multifunktsionaalsema platvormiga.

Näiteks suurendusklaasi ikooni alt avanev Search & Explore leht, kus kasutajad saavad sirvida teiste kasutajate postitusi, keda nad ise ei jälgi. Sinna kogunevad üldiselt postitused lähtuvalt sellest, mida kasutaja jälgib ning milliseid postitused talle meeldivad. Facebooki uudistevoo algoritm toimib sarnastel alustel.

Hiljuti on Instagrami lisandunud aga funktsioon, mis lubab mainitud lehel veel enam oma maitsele sobivaid postitusi vaadata. Selleks on postitusi avades ilmunud piltide alla kirjake “See More Posts Like This”. Kui kerida seejärel allapoole või klõpsata kirjakese peale, ilmub avatud pildi alla veel 4-5 postitust, mis peaksid olema võimalikult sarnased algselt avatud postitusele.

Seega kui soovid näha rohkem enda maitsele vastavaid postitusi ning mitte jätta kogu tööd algoritmide kätte, siis vali endale meeldiv pilt ning küsi Instagramilt rohkem sarnaseid tulevikuks.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.