Hea nipp

Kuidas panna Google Photos enda pilte ilusamaks töötlema?

Foto: Google

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Piltide töötlemine on keeruline. Selleks peab olema võrdlemisi palju eelteadmisi valguse, värvide ning loomulikult ka tarkvara kasutamise kohta. Õnneks on olemas üks lihtne viis, kuidas tehtud fotod ära töödelda nii, et ise ei peagi mitte midagi tegema.

Google Photos

Nimelt pakub Google’i pilvepõhine fotorakendus lisaks mugava piltide hoiustamise teenusele ka nutikat lahendust, mis töötleb kasutaja tehtud pilte ise ning saadab need seejärel omanikule.

Selle kasutamiseks on kõigepealt tarvis muretseda Google Photos rakendus ning anda sellele ligipääs telefonis olevatele fotodele. Järgmiseks pole vaja teha muud kui võtta lahti rakenduse sätted, leida sealt “Assistant Cards” alamenüü ning aktiveerida nupuke “New Creations”.

Lahendus annab rakendusele loa võtta mõni kasutaja tehtud pilt ning muuta sellel värve vastavalt rakenduse algoritmidele. Seejärel hakkab rakendus aeg ajalt kasutajale teateid saatma, et mõnest hiljuti tehtud fotost on nüüd olemas omapärane niiöelda tuunitud variant, mille on kokku pannud rakendus ise.

Soovi korral ei pea aga rakenduse peale lootma jääma. Lihtsamad pilditöötluseks vajalikud tööriistad on olemas ka iga eraldi pildi juures. Tuleb vaid pilt avada ning valida ekraani alumises osas olev pliiatsi nupuke, mis lubab hakata pilti oma äranägemise järgi muutma.

Üht head näidet võib vaadata allpool.

Pildi töötlemata variant. Foto: Kaarel Kook
Pildi Google Photos tarkvara poolt töödeldud variant. Foto: Kaarel Kook
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.