Hea nipp

Kuidas saada Facebooki uued funktsioonid enne teisi?

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Facebook uueneb pidevalt. Samas avalikustatakse uuendused järk-järgult, avaldades need esmalt väiksemale kasutajate grupile, seejärel laiendades uute funktsioonide kasutajaskonda.

Siin on kaks lahendust, kuidas suurendada võimalust, et oleksid esmase pisikese testgrupi sees.

Muuda Facebooki keelt

Uusi funktsioone testitakse esmalt ameerika-inglise keelses Facebookis, kuna seal on rohkem kasutajaid ning Facebooki funktsioonid luuaksegi alguses just selles keeles. Alles siis, kui funktsioon on täielikult välja arendatud, tõlgitakse see teistesse keeltesse.

Selleks, et Facebooki keelt muuta, ava arvutis Facebook, ava menüü ning vali Seaded. Avanenud leheküljel vali kategooria Keel ning vali Facebooki esmaseks keeleks ameerika-inglise (US English) keel. On võimalik, kuid mitte kindel, et Facebook pakub sulle nüüd uusi funktsioone.

Asu testima Facebooki Androidi rakendust

Facebook võimaldab ka mobiilis uusi funktsioone katsetada. Kasutajatel on võimalik liituda Facebook for Android Beta Testers programmiga. Liitudes selle programmiga, on sul võimalik alla laadida Facebooki rakenduse beetaversioon ehk testversioon, mida veel suuremale publikule esitletud pole.

See on mõeldud selleks, et uute funktsioonide rakendamisel kõik sujuks ning rakendus töötaks nii, nagu kasutajad eeldavad, kuna seda on eelnevalt testitud.

Selleks, et programmiga liituda, tee järgmist:

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.